Producent worków doypack, stabilo i barierowych laminatów foliowych.

Producent opakowań foliowych - O firmie


Firma Moderno Mundo sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wielowarstwowych folii i opakowań dla różnych gałęzi przemysłu. Jako doświadczony producent opakowań foliowych oferuje wyłącznie najwyższej jakości produkty. Zatrudniani pracownicy służą fachową pomocą w doborze rodzaju opakowań, typu nadruku oraz radą w dostosowaniu opakowania do konkretnego produktu.

Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel zapewnia najwyższą na rynku jakość produktu oraz obsługi klienta. Staramy się, aby każdy nasz klient był traktowany indywidualnie.

Możemy się pochwalić ciągle udoskonalanym, nowoczesnym parkiem maszynowym, składającym się z zaawansowanych technologicznie urządzeń do drukowania, laminowania, cięcia folii oraz produkcji worków i opakowań. Dysponujemy własną przygotowalnią, która pozwala na stworzenie opakowania od projektu aż po produkt gotowy.

Dla każdego klienta zapewniamy indywidualnego opiekuna, zawsze zorientowanego o statusie realizacji oraz opiekę technologiczną w zakresie doboru odpowiedniego opakowania. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość proponowanych wyrobów oraz ugruntowana pozycja na rynku sprawiły, że jako renomowany producent opakowań foliowych jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet nietypowemu zleceniu. Szybkie działanie i sprawna realizacja stanowią klucz do naszego sukcesu.2013-2019 Copyright by Moderno Mundo. All rights reserved. Design by lesniewicz.pl | Development: Pieszczek